3-d тур
0800308803
Замовити дзвінок
0800308803
BRAGA S.P.A.

BRAGA S.P.A.

BRAGA S.P.A.
Переглянути в каталозі


BRAGA S.P.A. - нова компанія на українському ринку міжкімнатних дверей. Каркас дверного полотна виготовлений з масиву. Натуральний продукт, що володіє багатьма експлуатаційними перевагами. Короб і лиштва виготовлені з натуральної деревини, без використання МДФ, що дає конструкції високу жорсткість і стабільність характеристик. Розробка власного фінішного покриття CPL гарантує легкий догляд, практичність і високу стійкість до механічних пошкоджень. Споживачеві не доведеться з надзвичайною обережністю ставитися до наших дверей і витрачати час на чистку можливих забруднень.

BRAGA  S.P.A.,  була заснована в 1972 році як невелика італійська компанія. Сервіс та якість - основа, на якій Джузеппе Брага розвинув свою діяльність. Передові машини і понад двадцять виробничих ліній відповідають всім вимогам до великих міжнародних замовлень.

Повний виробничий цикл, починаючи з висадки дерев, дозволяє контролювати не тільки процес виробництва вироби, а й процес виробництва сировини. Споживач може бути впевнений з екологічності вироби, встановленого у нього вдома. Сама компанія висаджує понад 130 Га лісу.

Двері BRAGA сприяють зміцненню авторитету бренду Made in Italy " в усьому світі.

Бренды