Двері Булат

Чернігівська фабрика вхідних дверей «Булат» була заснована в 2013 році і є українським виробником.

Компанія «Двері Булат» успішно представляє торгові марки: БУЛАТ, ЦИТАДЕЛЬ, досягнувши оптимального поєднання дизайну, якості і цінової політики.

Виробництво продукції «Двері Булат» здійснюється з використанням безпечних для здоров’я якісних матеріалів, що постачаються провідними компаніями. Серед них плівка Vinorit  (Ізраїль), МДФ (Польща), дверна фурнітура  «Mottura» (Італія), Securemme (Італія), Kale (Туреччина), Barrera (Китай).

На разі компанія має представників у кожному обласному центрі України, а також має регіональні склади м.Київ, м.Львів.

Починаючи з 2016 року компанія Двері Булат реалізовує продукцію до країн Євросоюзу, де користується авторитетом в якості надійного партнера.

В 2017 році компанія Двері Булат заснувала власну компанію в Грузії Булат Джорджіа.

Наш модельний ряд постійно оновлюється сучасними моделями і новим ПВХ покриттям.

Ми пропонуємо широкий асортиментний ряд, який дозволяє запропонувати різні рішення для комплектації квартир, будинків, офісів, готелів, торгових і промислових приміщень, соціальних об’єктів.

Індекс задоволеності клієнтів з 29.10.2019 по 11.11.2019 складає: 96%На різних етапах виконання замовлення, а також по завершенню проекту "Служба Контролю Якості" телефонує клієнту, щоб переконатись, що все гаразд. 

Щотижня ми здійснюємо понад 300 дзвінків і аналіз відгуків говорить про те, що 96% клієнтів задоволені нашим обслуговуванням.

Служба контролю якості:

ПН-ПТ: 9.00-18.00

Ми гарантуємо, що жодне повідомлення не залишиться без уваги детальніше

Ми завжди раді Вам допомогти!