Двері України

Двері України

Компанія «Двері України» вже 13 років працює над тим, щоб в кожному будинку були вхідні двері. Будучи виробником, ми створюємо міцні та довговічні конструкції, різноманітні за своїм зовнішнім виглядом, цінової категорії і способу обробки. Також, ми поставляємо міжкімнатні двері на оптових умовах співпраці.

Створюючи якісну продукцію, над технологіями виготовлення якої працює багато досвідчених майстрів, ми з однаковою увагою ставимося до роботи з приватними покупцями, гуртовими клієнтами та дилерами.

Як ми розвиваємося?

• Ми почали працювати в сфері продажу дверей ще в 2003 році. Тоді це був роздрібний магазин, який пропонував покупцям великий асортимент дверей різних виробників.

• З часом, вивчивши ринок, ми зрозуміли - можна створювати вхідні двері, які були б гарні і надійні, і в той же час, мали доступну вартість. Так ми зайнялися власним виробництвом.

• Офіс компанії знаходиться в Білій Церкві, однак наші дилери працюють по всій Україні.

• Після того, як з'явився інтернет-магазин, клієнти отримали можливість ознайомитися з асортиментом, не виходячи з дому.

Якби виникла необхідність порахувати кількість повернень за весь час роботи, їх число не перевищило б кількість пальців на одній руці. Причиною тому - низькі ціни та відповідальне ставлення до виконання замовлень.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

Компанія «Двері України» виконує на замовлення двері різних моделей і типів. Вибравши комплектацію, колір і малюнок обробної плівки з ПВХ - ви отримаєте виріб, що повністю відповідає вашим очікуванням. Ми користуємося сучасну виробничу базу, обладнаної всім необхідним для створення якісної продукції.

Міжкімнатні двері інших виробників, які ми також пропонуємо за вигідними цінами, будуть доставлені за адресою протягом 3 днів. Ми знаємо, які критерії важливі для оптових покупців і готові запропонувати найвигідніші рішення. Ціни, нижчими за ринкові, великий модельний ряд, позитивні відгуки наших клієнтів - все це служить підтвердженням нашого професіоналізму.

Чому покупці вибирають «Двері України»?

• На всі вироби, які ми пропонуємо, передбачена гарантія терміном 12 місяців.

• Ми дотримуємося законам України, в разі необхідності здійснюючи повернення протягом 14 днів.

• Спостерігаючи за підтриманням взаємовигідній цінової політики, ми пропонуємо цікаві умови співпраці і роздрібним, і оптовим клієнтам.

• Умови доставки передбачені таким чином, щоб ви могли отримати своє замовлення в будь-якій точці України, зручним для вас способом.

У нас є великий асортимент вхідних дверей власного виробництва, вироби, що пропонуються зі знижкою, а також - спеціальна партнерська програма «My business». Ви можете подивитися на сторінки нашого каталогу, там неодмінно знайдеться щось для вас!

Служба контролю якості:

ПН-ПТ: 9.00-18.00

067 323 80 34

Ми гарантуємо, що жодне повідомлення не залишиться без уваги.

ДетальнішеМи завжди раді Вам допомогти!