Frascio

Frascio

Компанія була заснована в 1945 році як реміснича майстерня та протягом багатьох років постійно йшла по шляху, орієнтованого на розвиток і дослідження в області фурнітури і аксесуарів для дверей і вікон, виходячи на міжнародний ринок, який сьогодні становить значну частину клієнтури. Frascio є реальність, яка завжди здатна оновлюватися і дивитися в майбутнє завдяки постійному оновленню в області дизайну, біо-архітектури та інновацій, приділяючи особливу увагу новим технологіям обробки, використання нових екологічних матеріалів і нових обробок.

Мета компанії - повернути себе вірності традиції, духу підтримки ідеального балансу між продуктивною силою великої компанії і мудрістю ремісничого жесту в догляді за продуктом. Ретельність і вишуканість обробки - це унікальність нашого виробництва і наша сила, а також широта асортименту і використовуваних матеріалів.

Бренды
ОБИРАЙ, ЗАМОВЛЯЙ, ОТРИМУЙ – ДИСТАНЦІЙНЕ ЗАМОВЛЕННЯ ДВЕРЕЙ ЗА 5 КРОКІВ! ОБИРАЙ, ЗАМОВЛЯЙ, ОТРИМУЙ – ДИСТАНЦІЙНЕ ЗАМОВЛЕННЯ ДВЕРЕЙ ЗА 5 КРОКІВ! ОБИРАЙ, ЗАМОВЛЯЙ, ОТРИМУЙ – ДИСТАНЦІЙНЕ ЗАМОВЛЕННЯ ДВЕРЕЙ ЗА 5 КРОКІВ!