Frascio

Компанія була заснована в 1945 році як реміснича майстерня та протягом багатьох років постійно йшла по шляху, орієнтованого на розвиток і дослідження в області фурнітури і аксесуарів для дверей і вікон, виходячи на міжнародний ринок, який сьогодні становить значну частину клієнтури. Frascio є реальність, яка завжди здатна оновлюватися і дивитися в майбутнє завдяки постійному оновленню в області дизайну, біо-архітектури та інновацій, приділяючи особливу увагу новим технологіям обробки, використання нових екологічних матеріалів і нових обробок.

Мета компанії - повернути себе вірності традиції, духу підтримки ідеального балансу між продуктивною силою великої компанії і мудрістю ремісничого жесту в догляді за продуктом. Ретельність і вишуканість обробки - це унікальність нашого виробництва і наша сила, а також широта асортименту і використовуваних матеріалів.

Індекс задоволеності клієнтів з 29.10.2019 по 11.11.2019 складає: 96%На різних етапах виконання замовлення, а також по завершенню проекту "Служба Контролю Якості" телефонує клієнту, щоб переконатись, що все гаразд. 

Щотижня ми здійснюємо понад 300 дзвінків і аналіз відгуків говорить про те, що 96% клієнтів задоволені нашим обслуговуванням.

Служба контролю якості:

ПН-ПТ: 9.00-18.00

Ми гарантуємо, що жодне повідомлення не залишиться без уваги детальніше

Ми завжди раді Вам допомогти!