Викликати замірника
Замовити дзвінок

Gardesa

Коли ви попросите про безпеку, запитаєте Гардеса.

Тому що протягом більше 30 років і з 2 мільйонами проданих одиниць, це засноване на постійних інноваціях і строгому контролі якості, на кожному етапі виробничого процесу. Тому що Gardesa є частиною ASSA ABLOY, світового лідера в області відкривають і закривають систем, завжди уважно відносяться до питання екологічної стійкості.

Інновація, яка йде з реального світу.

Ваші реальні потреби пропонують шляхи інновацій: відділ досліджень і розробок обробляє їх і перетворює їх в конкретні рішення, після чого проводять ретельні внутрішні і зовнішні тести, проведені кваліфікованими інститутами, здатними сертифікувати продуктивність. Результат - це те, що ви шукали: захисні двері, яка завжди на передньому краї з точки зору продуктивності, дизайну і технологій.

Безпека в ім'я дизайну Made in Italy.

Протягом багатьох років Gardesa приділяє особливу увагу красі дверей, інвестуючи в дослідження матеріалів та ідей для вивчення нових форм. Щоб зробити двері головним об'єктом дизайну і зробити велику революцію в стилі, фундаментальний внесок вніс співпрацю з міжнародними дизайнерами, архітекторами та дизайнерами. Gardesa пропонує колекції, які відкриваються світу краси, творчості та уяви.

ІНШІ БРЕНДИ
IstokdoorsWeststyleVillaggioBELWOODDOORSUNIDOORSVellDorisKaleTutte-le-PorteПапа КарлоPORTAWakewoodTerminusArt DoorGardesaBertolottoFerreroLegnoFrascioHäfeleOZENПолимерсервис