Викликати замірника
Замовити дзвінок

MILAN DOORS

MILAN DOORS

Життя стає все більш чутливим. Тому ми вибрали нові шляхи для портфоліо скляних полотен. Чому б не поєднати скло та інші елементи один з одним? Надати склу нового бачення та життя, а дизайнерам нових ідей у творчості. 

Окрім звичного нам асортименту скла, компанія SLIDING DOORS вводить нові матеріали. Завдяки впровадженій новизні, скляні моделі пройшли модернізацію, панелі  перетворюються на злегка тоновані, яскраві з різнокольоровими відтінками, що не досягнути у процесі друку. Проте це може змінитися залежно від потрапляння світла. 

Те, на що багате скло та його можливості, у поєднанні з філігранним профілем шириною всього 12 мм., можна віднайти у новій серії міжкімнатних перегородок «Slim Air». Усі полотна та структуроване скло, виготовляються за індивідуальним замовленням. Структуроване скло виготовляється під замовлення. Найкраще зразки оглядати наживо у наших салонах.

-    Калене стікло 8 мм

-    Високоякісний прозорий ущільнювач

-    Алюмінієвий профіль

Скло, що нагадує небесну мембрану, поділяє простір на дрібні фігури геометрії, яка поєднується в сучасному контексті витвору. Дана конструкція – це розсувна система, що поєднує високе технічне та функціональне виконання, надає витвору виразної вишуканої естетичної цінності. Результатом чітких технологічних  досліджень і простої інноваційної будови з поєднанням складних компонентів досягається створення безмежного повітряного простору.

Універсальність компонентів конструкції дає можливість створення різноманітних рішень та нескінченних комбінацій.