3-d тур
0800308803
Замовити дзвінок
0800308803
PALADII

PALADII

PALADII
Переглянути в каталозі


Ми працюємо на українському ринку більше 18 років.

Наша компанія була заснована на порозі третього тисячоліття, в 2000 році. Ми починали з малого, орендували площу під виробництво, використовували мінімум найпростішого обладнання, команда складалася всього з 4 співробітників. Єдина продукція, яку ми виробляли на зорі своєї діяльності, - змійовики. Попит на них дав поштовх до подальшого розвитку, збільшення обсягів виробництва, розширення штату, оснащенню новим обладнанням.

Торгова марка Paladii відома українським споживачам вже 10 років. В на ринку представлена продукція цього бренду - дверна фурнітура, яка проводиться спеціально для нашої компанії за кордоном (власний імпорт). Складові бездоганної якості нашої продукції:

  • досвід і майстерність фахівців, зайнятих на виробництві;
  • використання новітнього обладнання та прогресивних технологій різання, зварювання, шліфування, полірування;
  • застосування нержавіючої сталі AISI 304, висока якість якої підтверджено сертифікатами;
  • багаторівневі випробування.

Важлива складова нашого успіху - налагоджена до дрібниць технологія виробництва, контроль якості на кожному етапі.

Ручки ТМ PALADII призначені для установки в міжкімнатні та внутрішні вхідні двері з притвором і без нього, а їх універсальність робить можливою установку як на «праві», так і на «ліві» двері. Монтаж ручок простий і не вимагає особливих навичок, а базова комплектація дає можливість установки їх на дверні полотна товщиною до 90 мм. У процесі виробництва вироби проходять багатоступеневу обробку. Ручки виготовлені з металевого сплаву, в складі якого цинк, алюміній, магній і мідь. Додаткову міцність гарантує вирівнюючий шар з нікелю. Адгезія неоднорідних поверхонь (основного конструкційного матеріалу і вирівнюючого шару) підвищується за рахунок застосування міді. Об'єднання кращих властивостей цих компонентів забезпечує чудові експлуатаційні якості, якими володіють готові ручки: міцність всіх елементів, надійність і довговічність конструкції. На фінальній стадії лаковий шар закріплює результати обробки і оберігає фурнітуру від механічних пошкоджень і впливу навколишнього середовища (корозії та ін.). А який використовується в ручці пружинний металевий механізм надовго збереже її працездатність. Багаторічний досвід компанії дозволив надати на ринку новий продукт, що поєднує в собі ефектність і сучасність, витонченість і практичність, і, найголовніше, ціну і якість. Широкий вибір і кольорова гамма дозволяє знайти оптимальний варіант для будь-якого інтер'єру.

Бренды