PALADII

Дверні ручки PALADII виготовлені з алюмінію, підстави зі сплаву ZAMAK (сплав цинку, алюмінію, магнію і міді). В якості захисного шару застосовується декоративне гальванічне покриття. Завдяки зносостійкому захисного покриття дверна фурнітура цієї серії надовго збереже привабливий зовнішній вигляд. Вони недорогі, зручні і функціональні, підходять для всіх приміщень, можуть встановлюватися як на праву, так і на ліву сторону. Гальванічне покриття пройшло тест на стійкість до корозії в соляному тумані - більше 72 годин. Ресурс роботи дверних ручок більше 150 000 циклів відкривання / закривання, що гарантує безвідмовну роботу. Стягнуті гвинти в комплекті забезпечують більш міцне кріплення на полотні дверей. Посадочні розміри підстав сумісні з усіма типами міжкімнатних механізмів.

Індекс задоволеності клієнтів з 29.10.2019 по 11.11.2019 складає: 96%На різних етапах виконання замовлення, а також по завершенню проекту "Служба Контролю Якості" телефонує клієнту, щоб переконатись, що все гаразд. 

Щотижня ми здійснюємо понад 300 дзвінків і аналіз відгуків говорить про те, що 96% клієнтів задоволені нашим обслуговуванням.

Служба контролю якості:

ПН-ПТ: 9.00-18.00

Ми гарантуємо, що жодне повідомлення не залишиться без уваги детальніше

Ми завжди раді Вам допомогти!