Викликати замірника
Замовити дзвінок

TOKYO DOORS

TOKYO DOORS

Життя стає все більш чутливим. Тому ми вибрали нові шляхи для портфоліо скляних полотен. Чому б не поєднати скло та інші елементи один з одним? Надати склу нового бачення та життя, а дизайнерам нових ідей у творчості. 

Окрім звичного нам асортименту скла, компанія SLIDING DOORS вводить нові матеріали. Завдяки впровадженій новизні, скляні моделі пройшли модернізацію, панелі  перетворюються на злегка тоновані, яскраві з різнокольоровими відтінками, що не досягнути у процесі друку. Проте це може змінитися залежно від потрапляння світла. 

Те, на що багате скло та його можливості, у поєднанні з філігранним профілем шириною всього 12 мм., можна віднайти у новій серії міжкімнатних перегородок «Slim Air». Усі полотна та структуроване скло, виготовляються за індивідуальним замовленням. Структуроване скло виготовляється під замовлення. Найкраще зразки оглядати наживо у наших салонах.

-    Калене стікло 8 мм

-    Високоякісний прозорий ущільнювач

-    Алюмінієвий профіль

Знайдено ідеальне рішення для відокремлення простору, здатне характеризувати складні та елегантні інтер’єри. Суттєвий і мінімальний, але в той же час виражений сильною ідентичністю завдяки вертикальним та горизонтальним перегородкам, що найкраще підходить для зон відпочинку, вітальні та спальної зон.

Висота та ширина здатна вписатися в будь-який доступний проєм та пристосуватися до різних видів відкриття.

Як і у величезному мегаполісі, де цілодобово панують високі технології, і запаморочливий ритм життя не дає перевести дух, SLIDING DOORS стрімко рухається назустріч викликам, шануючи традиції та особливості.