Викликати замірника
Замовити дзвінок

Weststyle

Компанія Weststyle" працює на ринку виробництва дверей з 2002 року. За цей час ми зарекомендували себе як надійний партнер, що динамічно розвивається.

Наша компанія пропонує Вашій увазі продукцію власного виробництва:

1. Міжкімнатні та офісні двері з багатою колірною гамою, стильним дизайном, різними варіантами виконання і нестандартними розмірами.

2. Міжкімнатні арки і перегородки.

3. Капітелі, фрамуги.

Виробництво високоякісних дерев'яних дверей як міжкімнатних так і офісних - наш основний вид діяльності.

Ми з усією душею і турботою ставимося до нашої продукції, адже двері - це важлива складова не тільки затишного приміщення у вашому будинку, але і важлива деталь в оформленні офісу.

Всі наші двері проходять суворий контроль якості на всіх етапах виробництва. Стежити за якістю, ми вважаємо, найважливіше завдання виробника. У виробництві дверних полотен використовуються тільки екологічно чисті матеріали, підтверджені сертифікатами якості. Двері, зроблені з любов'ю і турботою, служать і радують око набагато довше.

Наші технології

Каркас двері і дверна коробка виготовляються з хвойного бруса високої якості, зрощеного по довжині і оптимізованого, тобто з нього вирізані сучки, смоляні кишені і інші пороки, властиві натуральному дереву. Це підвищує міцність і довговічність, а також зменшує мікродеформації при різкій зміні вологи в приміщеннях (взимку в опалювальний період мала, в решту часу істотно більше).

Додатковий комфорт по звукоізоляції при закриванні двері забезпечує високоякісний силіконовий ущільнювач (безбарвний або чорний згідно кольору покриття), яким комплектується коробчатий брус.

Полотно в глухих дверях і моделях з частковим заскленням виготовляються з хвойних порід деревини (сосна) і облицьовуються з обох сторін шестімілліметровой плитою МДФ. Далі все покривається ПВХ-покриттям методом мембранно-вакуумного пресування.

Всі засклені двері комплектуються спеціально розробленими для кожної моделі склом товщиною 4 мм, що вставляється через верхній паз дверного полотна. Для того, щоб скло в процесі експлуатації не деренчало, його встановлюють на прозорий силіконовий герметик. Моделі серії Стиль, Сіріус, Престиж комплектуються склом триплекс товщиною 8 мм.

"
ІНШІ БРЕНДИ
IstokdoorsWeststyleVillaggioBELWOODDOORSUNIDOORSVellDorisKaleTutte-le-PorteПапа КарлоPORTAWakewoodTerminusArt DoorGardesaBertolottoFerreroLegnoFrascioHäfeleOZENПолимерсервис