Викликати замірника
Замовити дзвінок

Послуги Компанії «Всі Двері»

Робочий процес

Повний цикл сервісу:
Консультація
менеджера
Виїзд спеціаліста
на заміри
Повторна консультація
Оформлення замовлення
Підготовка документів
Оплата
Доставка
Монтаж
Постгарантійне
обслуговування

Прорахунок

Дорогі клієнти! Компанія «Всі Двері» надає можливість прорахувати орієнтовну вартість інтер’єрного рішення для вас ще на етапі розмірковування про покупку. Прорахунок займає до 1-го робочого дня. Більш складні замовлення та імпортна продукція - до 3-5 робочих днів.

Наші фахівці виконають розрахунок у найкоротші строки та, не лише повідомлять попередню вартість замовлення, а й нададуть професійну консультацію щодо реалізації вашого замовлення. 

Розрахунок включатиме, як вартість обраних дверей та додаткових елементів конструкції (фурнітура, стінові панелі, добірна дошка, плінтус), так і вартість сервісних послуг (доставка, монтаж). 

Прорахунок вартості є безкоштовною послугою.

Замір

Для якісної реалізації інтер’єрного рішення чимале значення має точність вимірів.

Фахівці сервісно-технічного підрозділу нашої компанії не просто вимірюють дверні прорізи, а й готують технічну документацію за результатами заміру.

Отже, викликавши інженера-замірника ви отримаєте технічну інформацію, орієнтуючись на яку зможете обрати двері, що технічно відповідають особливостям саме вашого інтер’єру. День та час заміру попередньо узгоджується з клієнтом.

Монтаж

Установка дверей є чи не найважливішим етапом, від якого залежить функціональність та довговічність експлуатації дверей. У нас працює 11 професійних монтажних бригад з досвідом понад 10 років. Кожного дня ми встановлюємо понад 40 дверей. 

Монтаж дверей відбувається на останньому етапі ремонту та вимагає від майстра не лише виключного професіоналізму, але й акуратності , досвіду, а іноді і творчого підходу. Саме такі фахівці працюють в нашій компанії.
Кваліфіковані монтажні бригади виконають найскладніші монтажні задачі і нашим клієнтам залишиться лише насолоджуватись бездоганним результатом.

Вартість монтажу розраховує менеджер, опираючись на технічну документацію, підготовлену замірником.

Доставка

Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо кілька способів доставки замовлення. В наявності 4 склади, з яких можна оформити самовивіз. Доставка складської продукції здійснюється протягом 3-5 днів. 

Кур’єрська доставка Києвом та іншими містами України за будь-якою вказаною адресою.

Самостійний вивіз замовлення з одного зі складів компанії в Києві, Одесі, Дніпрі чи Львові, або безпосередньо з магазину (актуально для Вінниці та Чернівців).

Вартість доставки у вашому регіоні знає менеджер салону, де ви обираєте двері.
У межах міст вартість стала і не залежить від кількості дверей. При значній віддаленості місця доставки від регіонального складу вартість доставки розраховується індивідуально. 

Обслуговування

Наша компанія має величезний досвід сервісного обслуговування і здійснює його вже понад 10 років.

Ми пропонуємо всі види сервісних послуг, що стосуються дверної справи, приймаємо на себе гарантійні зобовязання та надаємо своїм клієнтам післягарантійну підтримку.

Сервісне обслуговування дає змогу слідкувати за бездоганною експлуатацією дверей протягом всього строку використання .
Своєчасний сервіс зберігає інвестиції клієнта, збільшує строк експлуатації, зменшує вірогідність псування окремих вартісних деталей та елементів конструкції, а значить, покращує в цілому рівень задоволення клієнтів інтер’єрним рішенням.

РОБОЧИЙ ПРОЦЕС

Повний цикл сервісу:

  1. Консультація менеджера
  2. Виїзд спеціаліста на заміри
  3. Повторна консультація / Оформлення замовлення
  4. Підготовка документів / Оплата
  5. Доставка / Монтаж
  6. Постгарантійне обслуговування