Викликати замірника
Замовити дзвінок
Розпродаж дверей
Виробники
матеріал покриття
Розпродаж дверей
Нічого не знайдено

Розпродаж дверей в салонах «Всі Двері»

Компанія «Всі Двері» успішно зарекомендувала себе на ринку виготовлення та реалізації дверних систем. Віртуальний каталог налічує оригінальні моделі дверей і фурнітури від популярних вітчизняних і зарубіжних виробників. Клієнтам інтернет-магазину «Всі Двері» доступний розпродаж дверей в Києві і по всій країні за дійсно приємною ціною. 

Наші telegram-канали з актуальними пропозиціями у містах:

Київ

Одеса

Дніпро

Львів

Підписуйтесь зараз, щоб не пропустити вигідні пропозиції!

Розпродаж включає в себе такі товари зі знижкою:

  • двері, які залишилися в обмеженій кількості на складі;
  • конструкції з минулого сезону;
  • дверні блоки з акційними пропозиціями від виробника;
  • виставкові зразки дверей.

Багато хто знає, що попит народжує пропозицію, і цей економічний закон стосується всіх сфер, в тому числі і продажу дверей. Ще зовсім недавно типові квартири були обставлені однаковими, шаблонними меблями. У сучасному світі стало більше можливостей оформити своє житло більш оригінально, на свій смак. Щоб задовольнити цю потребу клієнта, виробники дверних конструкцій виготовляють безліч різноманітних моделей дверей і фурнітури.

Згодом ринок став переповнений різними пропозиціями, на складах тривалий час зберігалися менш популярні моделі. Таким чином було прийнято рішення зробити так звану розпродажу залишків дверей, тобто винести їх в окремий сегмент. Подібне рішення дало можливість придбати хороші двері за низькою ціною. Якщо ваш бюджет не дозволяє купити дорогі вироби, то слід відвідати розпродаж, де сезонна акція або знижка дасть можливість придбати вхідні або міжкімнатні двері по дійсно зниженими цінами.

Дуже часто підприємства з виготовлення дверей на початкових етапах влаштовують розпродаж дверей, щоб сформувати лояльність клієнта і довіру до бренду. Також багато компаній роблять знижки при покупці відразу двох дверей або при оптовому замовленні, це вигідно, як для виробника, так і для покупця. За статистикою багато торгових майданчиків, які спеціалізуються на продажі дверей пропонують своїм клієнтам акційні пропозиції. При цьому не варто забувати про факт ймовірного шахрайства, а також про низьку якість застарілого виробу.

Чи можливо купити якісні двері по акції

Недобросовісні компанії часто влаштовують розпродаж дверей по акції протягом усього року. Це говорить про те, що на складі велика кількість подібних виробів, які потрібно швидко реалізувати. Саме тому така низька вартість може висіти на ціннику круглий рік. Цей прийом використовують в основному великі дистриб'ютори, які з метою економії відразу закуповують товар великими партіями. Якщо через якийсь період часу стало зрозуміло, що цей продукт не користується особливою популярністю, то приймається рішення влаштувати розпродаж залишків дверей даної моделі.

Оскільки подібні схеми вже стали надбанням громадськості, багато покупців ставляться скептично до розпродажу дверей в Київі і інших містах України. Цей маркетинговий хід втрачає свою ефективність. Проте, розпродаж дверей все ще існує. Важливо залучати клієнта не красивими вивісками, гаслами, а якістю продукції. Покупці навчилися аналізувати ринок, вивчати репутацію бренду.

Акційні пропозиції на двері від «Всі Двері»

Ми завжди пропонуємо своїм клієнтам тільки якісний товар, у якому впевнені на 100%. Незважаючи на те, що двері знаходяться в знеціненому сегменті це ніяк не відбивається на їх експлуатаційних властивостях. Співробітники компанії стежать за тим, щоб кожен клієнт отримав якісний продукт і залишився задоволений обслуговуванням. Щоб придбати двері по акції, достатньо перейти в Telegram-канал вашого міста. Забрати товар можна самостійно з магазинів в таких містах, як Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Чернівці, Вінниця, Полтава, або оформити доставку в будь-яке інше місто. Уточнити деталі замовлення або задати питання можна менеджерам за контактними номерами телефону.


"