Викликати замірника
Замовити дзвінок
Комплексні рішення
Комплексні рішення
Знайдено: 9
Сортувати за:

Останнім часом набирає популярність єдина концепція в дизайні інтер'єру, коли міжкімнатні двері, меблі та предмети інтер'єру збігаються за стилем і матеріалами. У якості єдиної концепції, в одній і тій же обробці, що і двері, можливе виготовлення таких виробів як - стінові панелі, накладки для вхідних металевих дверей, плінтус, фасади для кухні та корпусних меблів.

МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ І СТІНОВІ ПАНЕЛІ

Міжкімнатні двері та стінові панелі - це відмінне комплексне рішення обробки стін в одній обробці з дверима. Панелі можна зробити на замовлення у вигляді моделі двері в тому ж, або контрастному кольорі. У сучасному стилі панелі бувають горизонтальної і для вертикальної установки, в тому числі і зміщеного типу. Шикарний зовнішній вигляд, висока міцність і доступна ціна на стінові панелі роблять їх відмінним рішенням для інтер'єру квартир, котеджів, офісів, ресторанів, готелів та інших приміщень. Вирішивши купити стінові панелі, ви отримуєте гарний, екологічно чистий і якісний матеріал для декору стін.

МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ І ПЛІНТУС

Супутні елементи інтер'єру з обробкою під міжкімнатні двері створюють неповторний затишок і ексклюзивність інтер'єру. Плінтус підкреслює геометрію приміщення. Плінтус, підібраний під двері, впишеться в будь-який інтер'єр, буде гармонійно поєднуватися з підлогою і стінами будь-якого відтінку. Це безпрограшний варіант для будь-якого приміщення. З іншого боку, з полотнами яскравих кольорів (наприклад, червоного) краще використовувати вироби темних відтінків (чорного, «венге», цегельного). Тут діє принцип інтер'єрного дизайну - у всьому знати міру.

Головна вимога до вибору плінтуса - це його повну відповідність міжкімнатних дверей по матеріалу, текстурою і кольором. В такому випадку вид дверного отвору і двері буде воістину стильним і розкішним, а картина інтер'єру завершеною і цілісною. Підібрати плінтус, точно підходить до вже встановлених дверей не так вже й просто. Набагато простіше замовити або купити дверний плінтус для міжкімнатних дверей разом з дверима.

МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ І НАКЛАДКА ДЛЯ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ

Накладка для вхідних дверей є додатковим інструментом у створенні затишку вашого будинку, так як завжди є можливість підібрати дизайн і колір під інтер'єр або на ваш смак. Декоративні панелі на вхідні двері пропонуються різними фабриками в різному дизайні.

Фабрика Villaggio може реалізувати всі необхідні інтер'єрні рішення: плінтус, стінові панелі, накладки до вхідних дверей.

Також компанія «ВСІ Двері» представляє унікальний для України проект - дизайн-студія дверей і меблів «Tutte-le-Porte». Особливістю студії є використання оригінальної текстурної ДСП торгової марки EGGER, SKIN, AGT. Проект надає безмежні можливості для комплексних інтер'єрних рішень: міжкімнатні двері, плінтус, накладки до вхідних дверей, стінові панелі та меблі. Коли міжкімнатні двері поєднуються з меблями, стіновими панелями і іншими інтер'єрними аксесуарами - це показник розкоші, респектабельності. Це, як правило, обдуманий заздалегідь дизайн інтер'єру. Детальніше ви можете подивитися про можливості Tutte-le-Porte в ролику нижче:

У цьому розділі можна підібрати необхідні елементи інтер'єру інших фабрик: Папа Карло (плінтус, стінові панелі, накладки до вхідних дверей), Wake Wood (плінтус, стінові панелі, накладки до вхідних дверей), Art Door (плінтус і накладки до вхідних дверей), Unidoors (плінтус).

"