Викликати замірника
Замовити дзвінок
31.01.2019

Всі Двері беруть участь в міжнародній виставці INTERIOR MEBEL, лютий 2019

Всі Двері беруть участь в міжнародній виставці INTERIOR MEBEL, лютий 2019 | Двері купити в Києві та Одесі, ціни недорогі в мережі магазинів Все Двері

Виставка меблів, освітлення та декору INTERIOR MEBEL відбудеться у лютому 2019 в МВЦ, найсучаснішому виставковому комплексі Києва.

INTERIOR MEBEL – це професійна платформа, яка надає численні можливості європейським виробникам, які прагнуть працювати на ринку України. Виставка остаточно закріпила за собою статус центру тяжіння для виробників меблів, освітлення, декору, а також галузевих професіоналів.

INTERIOR MEBEL збирає разом дизайнерів, архітекторів, дистриб’юторів, власників меблевих салонів і кінцевих споживачів, що робить її унікальним ресурсом для розвитку комерційних можливостей.
Численні конференції, воркшопи та лекції підкреслюють стратегічне значення синергії бізнесу і культури.

НА INTERIOR MEBEL 2019 ОСОБЛИВИЙ АКЦЕНТ БУДЕ ЗРОБЛЕН НАКУХОННОМУ ПРОСТОРІ ТА МЕБЛЯХ ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ, САНТЕХНІЦІ, ЕЛЕМЕНТАХ ОЗДОБЛЕННЯ ІНТЕР’ЄРУ, ПІДЛОГОВОМУ ПОКРИТТІ, ОБЛИЦЮВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛАХ ТА ДВЕРЯХ. 

Всіх тих, кому цікавий світ архітектури і дизайну як сфера професійної діяльності, чекає насичена програма майстер-класів та конференцій в дизайнерських хабі Auditorium. 

Серед запрошених дизайнерів зі світовим ім'ям - італійський дизайнер Франческо Меду, викладач Європейського Інституту Дизайну IED Симон Мікеле і інші.

На відвідувачів чекають цікаві семінари та лекції від найкращих дизайнерів, архітекторів і творчих особистостей України - Олега Волосовского, Ольги Богданової, Ліліт Саркісян, Анастасії Ковальової, Ольги Терефеевой і Європейської школи дизайну (EDS), Олени Фатєєвої, Єви Бассано, Сергія Савченка та багатьох інших.

На Interior Mebel 2019 будуть Представлені актуальні тенденції в світі світового і українського інтер'єрного дизайну і провідні міжнародні галузеві бренди.