Викликати замірника
Замовити дзвінок
Интернет магазин дверей ВСЕ ДВЕРИ info@vsedveri.ua
Графік роботи: Пн—Пт: 10:00 — 19:00,
Сб 10:00 — 18:00,
Нд: 10:00 — 16:00

Дніпро, Центральний район, Салон

Детальніше

Графік роботи: Пн—Нд: 10:00 — 19:00

Дніпро, Шевченківський район, Салон Епіцентр

Детальніше

Вхідні двері включають класичний, старовинний та сучасний дизайн. Ви знайдете щось однаково підходяще як для сучасної, так і для старовинної нерухомості, в залежності від теми вашого інтер'єру.

З інтернет-магазином ВСІД ВЕРІ вам не потрібно йти на компроміс щодо стилю заради ефективності або безпеки. Наші вироби відповідають стилю і дизайну своїм стандартним заскленим аналогам. Купівля міжкімнатних дверей більше не повинна викликати стрес. Всі товари, які ми пропонуємо в нашому асортименті, відрізняються високою якістю.

Ви можете купити двері в Дніпрі, які відповідають вашим критеріям вибору, на веб-сайті інтернет-магазину "ВСІ ДВЕРІ".

Купити міжкімнатні двері в Дніпрі – відповідальний та складний процес. Однак завдяки роботі нашого інтернет-магазину ви зможете вибрати найкращий варіант для офісу або житлового приміщення.

Продукт вітальні розділяє приміщення та виконує ізоляційну функцію.

Скільки часу потрібно чекати на виготовлення дверей

На етапі розгляду питання про покупку компанія ВСІ ДВЕРІ надає вам можливість розрахувати вартість. Розрахунок може зайняти приблизно 24 години. Більш складні проекти – до 72 годин.

Для того, щоб вам було зручно ми додали багато способів надсилання замовлень. Є 4 склади, з яких ви можете відправити самовивіз. Доставка проходить менш ніж за тиждень.

Критерії вибору вхідних дверей

Вибираючи товар, дотримуйтесь наступних критеріїв вибору:

• Стиль. Ваші вхідні двері повинні архітектурно вписуватися в іншу частину вашого будинку. Але ви також можете скористатися можливістю, щоб цей елемент сказав щось про вас. Можливо, вам підійде класичний варіант. Полюбляєте щось незвичайне? Можливо вам прийде до вподоби арочні вироби з вітражем. Кожен знайде щось для себе.

• Розмір. Зазвичай виріб має ширину від 80 до 100 см. Ваш вхід малий? Або для цього буде потрібно щось більше, наприклад, товар надширокої ширини 1 м? Крім того, є подвійні двері. Вхід може не охоплювати весь простір , тому пам'ятайте, що декоративні елементи (наприклад, бічні панелі або засклений фрамуг) вимагають належного обрамлення для підтримки.

• Матеріал. Більшість сучасних дверей роблять з дерева, скловолокна або сталі.

• Дерево: ніщо не може зрівнятися з природною красою дерева, але це не дешево або легко. Оскільки деревина чутлива до вологи та сонця, її стан слід перевіряти не рідше одного разу на рік. Сучасні дерев'яні вироби, як правило, являють собою сендвіч з шпону поверх дерев'яного або сталевого сердечника (для зниження витрат та мінімізації викривлення).

• Скловолокно: товари зі склопластику доступні за ціною і довговічні. Вони можуть роками обходитися без ремонту, тому вони особливо добре підходять для суворих кліматичних умов.

• Сталь: сталь міцна, не тріскається, не деформується. Може мати вм'ятини. Невеликі пошкодження можна виправити за допомогою комплектів для ремонту кузова, але великі вм'ятини можуть зажадати заміни.

Купити двері в Дніпрі можна на сайті нашого інтернет-магазину ВСІ ДВЕРІ. Вибираючи двері, пам’ятайте, що товар повинен відповідати розміру. Перед тим як купити вхідні двері в Дніпрі, зверніть увагу, що матеріал вхідних дверей, як правило, міцніший та надійніший. Вони не тільки виконують функцію теплоізоляції. Вони захищають будинок від несанкціонованого проникнення.