Art Door

Наше підприємство сформувалося в 2005 році. Його основою є згуртований колектив талановитих фахівців, які поставили перед собою завдання - максимально задовольнити потребу масового споживача в якісних дверях. Виробничий потенціал компанії «АРТ ДОР» базується на сучасному спеціалізованому обладнанні, випущеному міжнародною компанією Barberan (Німеччина, Іспанія, Італія), в поєднанні з високоточними технологіями і якісними матеріалами.

Міжкімнатні двері «Art Door» виготовляються за італійськими технологіями з використанням передового досвіду провідних італійських виробників. У виробництві дверей застосовуються тільки екологічно чисті, високоякісні матеріали і імпортна фурнітура (механізм замка AGB Mediana Evolution і петлі Otlav італійського виробництва).

Переваги компанії «Art Door»:

1. Поставка двері в повній комплектації, що включає дверне полотно, набір наличників на дві сторони і один з двох видів замків (кольори - бронза і хром). Замовник має можливість вибрати вид наличників (плоский або напівкруглий), подовжене крило.

2. Виготовлення дверей під нестандартні дверні прорізи в широкому діапазоні розмірів прорізів і товщини стін (використовуються добори шириною 40,60,80,100 мм).

3. Виготовлення розсувних дверних систем.

4. Двері «Art Door» високо конкурентні на українському ринку за співвідношенням ціна / якість.

5. На весь асортимент продукції надається річна гарантія.

6. Наявність сучасного управлінського обліку дозволяє здійснювати поставки точно в строк.

Індекс задоволеності клієнтів з 29.10.2019 по 11.11.2019 складає: 96%На різних етапах виконання замовлення, а також по завершенню проекту "Служба Контролю Якості" телефонує клієнту, щоб переконатись, що все гаразд. 

Щотижня ми здійснюємо понад 300 дзвінків і аналіз відгуків говорить про те, що 96% клієнтів задоволені нашим обслуговуванням.

Служба контролю якості:

ПН-ПТ: 9.00-18.00

Ми гарантуємо, що жодне повідомлення не залишиться без уваги детальніше

Ми завжди раді Вам допомогти!