Викликати замірника
Замовити дзвінок

Art Door

Наше підприємство сформувалося в 2005 році. Його основою є згуртований колектив талановитих фахівців, які поставили перед собою завдання - максимально задовольнити потребу масового споживача в якісних дверях. Виробничий потенціал компанії «АРТ ДОР» базується на сучасному спеціалізованому обладнанні, випущеному міжнародною компанією Barberan (Німеччина, Іспанія, Італія), в поєднанні з високоточними технологіями і якісними матеріалами.

Міжкімнатні двері «Art Door» виготовляються за італійськими технологіями з використанням передового досвіду провідних італійських виробників. У виробництві дверей застосовуються тільки екологічно чисті, високоякісні матеріали і імпортна фурнітура (механізм замка AGB Mediana Evolution і петлі Otlav італійського виробництва).

Переваги компанії «Art Door»:

1. Поставка двері в повній комплектації, що включає дверне полотно, набір наличників на дві сторони і один з двох видів замків (кольори - бронза і хром). Замовник має можливість вибрати вид наличників (плоский або напівкруглий), подовжене крило.

2. Виготовлення дверей під нестандартні дверні прорізи в широкому діапазоні розмірів прорізів і товщини стін (використовуються добори шириною 40,60,80,100 мм).

3. Виготовлення розсувних дверних систем.

4. Двері «Art Door» високо конкурентні на українському ринку за співвідношенням ціна / якість.

5. На весь асортимент продукції надається річна гарантія.

6. Наявність сучасного управлінського обліку дозволяє здійснювати поставки точно в строк.

Продукція «Art Door» внесе в Ваш будинок, тепло, затишок, свіжий дизайн та служитиме Вам довгі роки. Кожен раз, кидаючи швидкоплинний погляд на двері «Art Door» у вашому інтер'єрі, Ви будете відчувати естетичне задоволення від їх зовнішнього вигляду, Вас буде радувати їх добротність, якість і довговічність.

ІНШІ БРЕНДИ
VillaggioWakewoodPORTATerminusArt DoorBertolottoFerreroLegnoFrascioHäfeleПолимерсервис