Викликати замірника
Замовити дзвінок

Häfele

Häfele - один із світових лідерів в галузі фурнітури. Фурнітуру купують і продають по цілому світу. Асортимент і сервісні послуги компанії Häfele зорієнтовані на локальні ринки.

Häfele є однією з передових міжнародних компаній, яка спеціалізується на меблевій та столярній фурнітурі, електронних системах контролю доступу та наданні технічних рекомендацій у сфері фурнітури. Її клієнтами є представники меблевої промисловості, дизайнери, дилери фурнітури, інвестори, архітектори, проектувальники та установи більше ніж у 150 країнах. Häfele належить Know-how у сфері проектування і виробництва фурнітури, динамічного вдосконалення асортименту для різноманітних ринків, зберігання на складі більше 100 000 артикулів,  транспортних послуг і зручного для клієнтів оформлення пропозицій в друкованих каталогах та інтернет-магазинах. Häfele відрізняється від своїх конкурентів наявністю широкого універсального і спеціального асортименту, креативних методів збуту, унікальних сервісних послуг у сфері продажу, наприклад, таких як: поставка зі складу, серія каталогів Der Große Häfele і електронна система замовлень easy link, а також філософія компанії, зорієнтована на процвітання сімейного швабського підприємства.

З самого початку існування компанії гасло "Знаходимо кращі рішення" було основним принципом Häfele. Häfele була першою, хто перетворив процес постачання фурнітури клієнтам на сучасне та удосконалене обслуговування. Потрібно було якомога комфортніше, якомога повніше, якомога вигідніше економічно задовільняти потреби клієнтів стосовно фурнітури бажаної якості та в необхідній кількості. Така філософія ведення бізнесу призвела до формування абсолютно нових методів збуту та інноваційних послуг, які виявилися надзвичайно зручними для клієнта. Фраза "Знаходимо кращі рішення" всього за допомогою кількох слів окреслює зобов'язання, яке Häfele дає своїм клієнтам. Працівники Häfele знаходяться в постійному пошуку свіжих рішень для кращого та комфортнішого обслуговування своїх клієнтів по всьому світу, спираючись на ініціативу, винахідливість та готовність до ризику.

Компанія Häfele була створена у 1923 році у м.Наґольд в Німеччині. Родини – Häfele та Thierer – які заснували компанію, перетворили місцеву майстерню по виготовленню фурнітури на підприємство світового рівня. Сьогодні керівники групи компаній  Häfele - це представники третього покоління родинних династій. Правова форма GmbH & Co KG – це типовий приклад німецької компанії, яка знаходиться в родинній власності.

"

"
ІНШІ БРЕНДИ
VillaggioWakewoodPORTATerminusArt DoorBertolottoFerreroLegnoFrascioHäfeleПолимерсервис