Викликати замірника
Замовити дзвінок

Terminus

Українське виробниче підприємство повного циклу «Термінус» засновано у 2005 році. За короткий термін наш завод став одним із лідерів на українському ринку з виробництва високоякісних дверей і дерев'яних євро вікон. Підприємство «Термінус» - сучасне виробництво, оснащене новітнім обладнанням з Німеччини та Італії. При виробництві дверей використовуються передові технології, високоякісна, ідеально підготовлена деревина, шпон цінних порід дерева, стійкі лаки європейських виробників.

Міжкімнатні двері торгової марки «Terminus» - являють собою високоякісний продукт, виготовлений із застосуванням передових технологій і сучасних матеріалів. Технологія виготовлення міжкімнатних дверей «Terminus» включає в себе забезпечення таких найважливіших складових як: індивідуальність, зовнішній вигляд, якість, довговічність, міцність і звукоізоляція. Адже всі ці якості є невід'ємними критеріями вибору сучасних дверей. Міжкімнатні двері торгової марки «Terminus» забезпечені усіма цими параметрами на найвищому рівні. Адже ми використовуємо у виробництві як традиційні в деревообробці натуральні матеріали, так і сучасну плиту MDF (MDF-medium-density fiber board), німецького виробництва. Також  MDF відрізняється високою стійкістю до вологості, високою екологічністю і не містить формальдегідних смол. Полірована MDF плита володіє набагато більшою з’єднувальною здатністю. для облицювання натуральним шпоном, ніж просто бруски натуральної деревини. Двері  «Terminus» мають  вишуканий зовнішній вигляд,вони покриваються високоякісними поліуретановими лаками та іншими компонентами, що роблять наші двері  не тільки естетично красивими, але і придатними до використання в кліматичних умовах різних регіонів України. 

За основу виробництва міжкімнатних дверей «Terminus» беруться натуральні матеріали - зрощений  сосновий брус і шпон цінних порід деревини. Натуральний шпон цінних порід деревини забезпечує неповторний малюнок, властивий виключно даному видові  шпону. Виготовлення ведеться на високоточному обладнанні європейських виробників із застосуванням сучасних ліній з автоматичним управлінням, за допомогою добре навченого персоналу співробітників, технологів і майстрів, які знають і люблять свою справу. За експлуатаційними якостями двері  «Terminus» перевершують двері із просто масиву деревини, гарантуючи більшу вологостійкість, стійкість до деформації, довговічність, збереження зовнішнього вигляду. Всі заявлені якості міжкімнатних дверей «Terminus» випробувані і оцінені сотнями тисяч покупців України.

"
ІНШІ БРЕНДИ
VillaggioWakewoodPORTATerminusArt DoorBertolottoFerreroLegnoFrascioHäfeleПолимерсервис