Викликати замірника
Замовити дзвінок

FerreroLegno

FerreroLegno працює на майбутнє вже понад шістдесят років, почавши свою діяльність в якості простої ремісничої лабораторії, вже тоді створює авангардні двері. Пристрасть до дерева і здатність ставити перед собою все нові завдання передається від покоління до покоління, створюючи безперервну лінію і по сей день впливаючи на вибір компанії.

У компанії FerreroLegno ми працюємо для майбутнього, поєднуючи постійний пошук ремісничого якості і математичну точність технології. Досягнутий успіх і здатність постійно ризикувати відкривають перед нами нові шляхи, гарантуючи оптимальну продукцію, представлену великою гамою дверей, що не має собі рівних. Наша компанія прокладає свій шлях між минулим і сьогоденням, і з ентузіазмом дивиться в майбутнє.

FerreroLegno: назва нашої компанії з'єднує разом сім'ю, яка дала початок нашої справи, і пристрасть до дерева, два елементи, які є основоположними характеристиками нашої фірми. Гордість за те, що ми італійці, є відправною точкою для нашого вибору. Компанія має робочу структуру в м Мальяно Альпі, в П'ємонті, де маленька реміснича лабораторія перетворилася в ці роки в постійно розвивається виробничу зону. Наші корені пояснюють нашу увагу до навколишнього середовища. Наша «зелена» філософія конкретизується в діях, спрямованих на роботу компанії і на кінцеву продукцію, яку ми випускаємо.

Душа дверей FerreroLegno пов'язана з лісами, якими управляються правильно і відповідально, панелі гарантують мінімальні рівні виділення формальдегіду, майже вся продукція лакована і забарвлена водоосновними фарбами, велика частина енергії, необхідної для нашої компанії, проводиться за допомогою установки сонячної енергії. Характеристика «зроблено в Італії» кожних дверей знаходить своє вираження у вишуканому дизайні, технологічних інноваціях і в гарантії стабільності і надійності, що дозволяє нам зайняти місце серед провідних італійських виробників. Серце і руки італійські, погляд звернений на весь світ.

"
ІНШІ БРЕНДИ
VillaggioWakewoodPORTATerminusArt DoorBertolottoFerreroLegnoFrascioHäfeleПолимерсервис