Викликати замірника
Замовити дзвінок

Папа Карло

Ми не виробляємо. Ми створюємо двері. Київ та інші міста нашої країни і зарубіжжя по достоїнству оцінили нашу продукцію. Кожен предмет інтер'єру, набутий на фабриці Папа Карло", створений з душею і любов'ю. Кожна деталь відточена багаторічною працею. Ми працюємо на ринку України з 1996 року і за цей час встигли заслужити прихильність і довіру наших клієнтів, багато з яких стали нашими постійними замовниками. Наш асортимент величезний, ми створюємо не тільки затребувані ринком дерев'яні двері, а й комплексні рішення (плінтус, стінові панелі, накладки до вхідних дверей). Ви можете купити нашу продукцію в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Вінниці, Полтаві та інших містах України.

Для створення вироба з душею недостатньо досвідчених рук майстра і якісного матеріалу. Необхідно професійне обладнання, яке ми надали нашим майстрам - найсучасніше обладнання з Італії та Німеччини і передові технології. Сукупність ефективних методик контролю, індивідуального підходу і відповідальності, забезпечують нашим дверям європейську якість.

У вересні 2009 року на фабриці "Папа Карло" впроваджена система управління якістю ISO 9001 та система екологічного менеджменту ISO 14001. Ми не тільки постійно стежимо за якістю своєї продукції, але ще й дбаємо про збереження навколишнього середовища.

Ми створюємо унікальні і надійні двері, гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр.

20-ти річний досвід роботи дозволяє запропонувати найкращі технології, якість і виділяє нас за рахунок таких переваг:

✓ Бренд «ПАПА КАРЛО» - найвідоміша торговельна марка дверей в Україні

✓ самий широкий модельний ряд (більше 150 різноманітних моделей дверей в 50-ти варіантах кольору)

✓ Сертифіковане виробництво (ISO 9001)

✓ Екологічна безпека продукту (ISO 14001)

✓ Конкурентні ціни

✓ Виготовлення дверей нестандартних розмірів

✓ Найпопулярніші моделі завжди в наявності на складі

✓ Гарантія на вироби 5 років

"

ІНШІ БРЕНДИ
IstokdoorsWeststyleVillaggioBELWOODDOORSUNIDOORSVellDorisKaleTutte-le-PorteПапа КарлоPORTAWakewoodTerminusArt DoorGardesaBertolottoFerreroLegnoFrascioHäfeleOZENПолимерсервис