Викликати замірника
Замовити дзвінок

Bertolotto

Двері Bertolotto повністю зроблені в Італії, зроблені з матеріалів вищого гатунку, зроблені з ексклюзивних моделей, народжених від спілкування між традицією і новими інноваційними ідеями, використовуючи майстерність та передові технології, з гордістю Італії.

Ми віримо в цінність Made in Italy, визнаного і цінованого у всьому світі як справжня творчість. Ми є носіями в світі якості, визнаного для продуктів, розроблених і виготовлених в Італії, починаючи від харчової промисловості, і закінчуючи модою, меблюванням і дизайном.

Наша мета - завжди пропонувати нові технологічні та дизайнерські рішення, щоб задовольнити смаки клієнтів у всьому світі.

Кожен новий продукт тестується і тестується на різних етапах перед випуском на ринок, щоб завжди гарантувати високі стандарти якості Bertolotto.

Протягом багатьох років ми кожен день працювали над дизайном і виробництвом нових моделей дверей для меблів вашого будинку. Ми віримо в те, що робимо, і гарантуємо це своїм брендом: на дверях, на упаковці, яка її оточує, коли ми транспортуємо її до вас додому на наших автомобілях, на аксесуарах, які її доповнюють.

"
ІНШІ БРЕНДИ
VillaggioWakewoodPORTATerminusArt DoorBertolottoFerreroLegnoFrascioHäfeleПолимерсервис