Bertolotto

Двері Bertolotto повністю зроблені в Італії, зроблені з матеріалів вищого гатунку, зроблені з ексклюзивних моделей, народжених від спілкування між традицією і новими інноваційними ідеями, використовуючи майстерність та передові технології, з гордістю Італії.

Ми віримо в цінність Made in Italy, визнаного і цінованого у всьому світі як справжня творчість. Ми є носіями в світі якості, визнаного для продуктів, розроблених і виготовлених в Італії, починаючи від харчової промисловості, і закінчуючи модою, меблюванням і дизайном.

Наша мета - завжди пропонувати нові технологічні та дизайнерські рішення, щоб задовольнити смаки клієнтів у всьому світі.

Кожен новий продукт тестується і тестується на різних етапах перед випуском на ринок, щоб завжди гарантувати високі стандарти якості Bertolotto.

Протягом багатьох років ми кожен день працювали над дизайном і виробництвом нових моделей дверей для меблів вашого будинку. Ми віримо в те, що робимо, і гарантуємо це своїм брендом: на дверях кожних дверей, на упаковці, яка її оточує, коли ми транспортуємо її до вас додому на наших автомобілях, на аксесуарах, які її доповнюють.

Індекс задоволеності клієнтів з 23.12.2019 по 31.12.2019 складає: 95%



На різних етапах виконання замовлення, а також по завершенню проекту "Служба Контролю Якості" телефонує клієнту, щоб переконатись, що все гаразд. 

Щотижня ми здійснюємо понад 300 дзвінків і аналіз відгуків говорить про те, що 95% клієнтів задоволені нашим обслуговуванням.

Вирішення питань рекламації і гарантії:

ПН-ПТ: 9.00-18.00

Ми гарантуємо, що жодне повідомлення не залишиться без уваги детальніше

Ми завжди раді Вам допомогти!