Викликати замірника
Замовити дзвінок

Полимерсервис

20-річний шлях роботи компанії Полимерсервис з дверною фурнітурою – це шлях пошуку високої якості, сміливих експериментів, вдалих бізнес-рішень та ретельно відібраного асортименту.

Основною нашою метою є пошук кращих європейських виробників дверної фурнітури, ідеологія яких відповідає нашій системі цінностей – прагнення до інновацій, висока якість, увага до деталей і вишуканий дизайн, для того, щоб ці цінності розвивати в Україні. Наше бажання наповнити ринок європейським якісним продуктом знайшло активний відгук у українського споживача. І на сьогоднішній день, завдяки нашим зусиллям, продукція італійських фабрик зайняла лідируючі позиції не тільки в Європі, але і в Україні.

Ми постійно стежимо за появою нових продуктів в області дверної фурнітури і прагнемо поділитися знаннями з нашими партнерами. Як колись ми першими представили на українському ринку магнітні механізми AGB, так зараз ми пропонуємо рото-системи Ergon і модульні циліндри К-22 від фабрики Securemme, які не мають аналогів на ринку південно-східної Азії. Через стільки часу ми з гордістю можемо сказати, що створили портфель сильних брендів і не залишили без уваги жодної технології, яка стала трендом на десятиліття.

Озираючись назад, ми розуміємо, як багато зроблено. Дивлячись в майбутнє, ми бачимо перед собою нові цілі і досягнення.

Багаторічна співпраця з провідними виробниками дверної фурнітури з Італії, Іспанії, Португалії, Чехії та Китаю дозволяє нам представляти на ринку України продукцію найвищої якості у всіх, без винятку, цінових категоріях.

"
ІНШІ БРЕНДИ
VillaggioWakewoodPORTATerminusArt DoorBertolottoFerreroLegnoFrascioHäfeleПолимерсервис