Полимерсервис

Полимерсервис

20-річний шлях роботи компанії Полимерсервис з дверною фурнітурою – це шлях пошуку високої якості, сміливих експериментів, вдалих бізнес-рішень та ретельно відібраного асортименту.

Основною нашою метою є пошук кращих європейських виробників дверної фурнітури, ідеологія яких відповідає нашій системі цінностей – прагнення до інновацій, висока якість, увага до деталей і вишуканий дизайн, для того, щоб ці цінності розвивати в Україні. Наше бажання наповнити ринок європейським якісним продуктом знайшло активний відгук у українського споживача. І на сьогоднішній день, завдяки нашим зусиллям, продукція італійських фабрик зайняла лідируючі позиції не тільки в Європі, але і в Україні.

Ми постійно стежимо за появою нових продуктів в області дверної фурнітури і прагнемо поділитися знаннями з нашими партнерами. Як колись ми першими представили на українському ринку магнітні механізми AGB, так зараз ми пропонуємо рото-системи Ergon і модульні циліндри К-22 від фабрики Securemme, які не мають аналогів на ринку південно-східної Азії. Через стільки часу ми з гордістю можемо сказати, що створили портфель сильних брендів і не залишили без уваги жодної технології, яка стала трендом на десятиліття.

Озираючись назад, ми розуміємо, як багато зроблено. Дивлячись в майбутнє, ми бачимо перед собою нові цілі і досягнення.

Індекс задоволеності клієнтів з 30.09.2019 по 07.10.2019 складає: 97%На різних етапах виконання замовлення, а також по завершенню проекту "Служба Контролю Якості" телефонує клієнту, щоб переконатись, що все гаразд. 

Щотижня ми здійснюємо понад 300 дзвінків і аналіз відгуків говорить про те, що 96% клієнтів задоволені нашим обслуговуванням.

Служба контролю якості:

ПН-ПТ: 9.00-18.00

Ми гарантуємо, що жодне повідомлення не залишиться без уваги детальніше

Ми завжди раді Вам допомогти!

067 323 80 34