Вейквуд

Компанія Вейквуд працює на ринку України більше 15-и років, має представництва та офіційних дилерів на всій території країни. За час роботи зарекомендувала себе як виробник якісного продукту і надійного партнера.

 Постійно оновлюється ексклюзивний модельний ряд дозволяє йти в ногу з часом і відповідати поточним тенденціям в моді дизайнерського інтер'єру приміщень.

 Продукція Wakewood виготовляється на найсучаснішому обладнанні італійського та німецького виробництва. Всі складові дверного полотна максимально натуральні і нешкідливі для здоров'я. Використання шпону натуральних порід дерева і якісного паркетного лаку італійського виробництва гарантує експлуатацію двері протягом тривалого часу без погіршення її зовнішнього вигляду.

 Конструктори компанії допоможуть втілити в життя практично будь-який технологічно можливий проект за ескізами замовника. Таким чином володар дверей торгової марки Wakewood отримає ексклюзивний, неповторний інтер'єр приміщення.

 Наша компанія надає гарантію на всю вироблену продукцію терміном 24 місяці і несе повну відповідальність перед покупцем за якість своїх виробів.

Індекс задоволеності клієнтів з 29.10.2019 по 11.11.2019 складає: 96%На різних етапах виконання замовлення, а також по завершенню проекту "Служба Контролю Якості" телефонує клієнту, щоб переконатись, що все гаразд. 

Щотижня ми здійснюємо понад 300 дзвінків і аналіз відгуків говорить про те, що 96% клієнтів задоволені нашим обслуговуванням.

Служба контролю якості:

ПН-ПТ: 9.00-18.00

Ми гарантуємо, що жодне повідомлення не залишиться без уваги детальніше

Ми завжди раді Вам допомогти!