Викликати замірника
Замовити дзвінок

Wakewood

Історія фабрики WAKEWOOD

Отримувати свій досвід компанія почала з майстерні з реставрації ексклюзивної антикварних меблів, повертаючи до життя твори мистецтва майстрів червонодеревників минулих епох.

У березні 1996р. для виготовлення індивідуальних замовлень відкрилося невелике столярне виробництво, в якому виготовляли класичну меблі зі складними елементами: різьблення, поталі, позолоти. А також виготовлення інтер'єрів преміум і еліт класу в різних стильових рішеннях - класика, бароко, ампір французький, російський і модерн різних напрямків, набираючи тим самим досвід і заслуговуючи репутацію стабільного виробника якісної продукції в Україні.

Поступово компанія, збільшуючи обсяги виробництва, активно розширювала парк обладнання, тим самим набуваючи нові можливості і освоюючи нові технології.

Девіз нашої компанії: «Не бачимо сенсу в тому, щоб робити звичайні речі - їх і без нас робить багато людей».

Кожен раз наша мета була здати об'єкт, який справить враження на замовника. У 2008 р вийшла перша колекція міжкімнатних дверей компанії «Wakewood».

Колекція складалася з дверей в сучасному стилі і своєю неординарністю викликала інтерес споживачів.

Щороку ми випускаємо нову колекцію дверей, в якій наші вироби завжди по дизайну відрізняються від продукції інших виробників.

Сьогодні досягнення компанії «Wakewood» це:

 • Висока якість і надійність продукції, що випускається.
 • Неординарний модельний ряд.
 • Широкий асортимент продукції від стандартних міжкімнатних до дверей прихованого монтажу на алюмінієвих коробах, з елементами скла і кам'яного шпону і т.д.
 • Експериментальний цех по розробці нових моделей.
 • Висока продуктивність.
 • Відомий бренд виробника дверей в сучасному стилі.
 • Високий рівень капіталовкладень в оновлення технологій виробництва.
 • Постійно доповнює парк обладнання.
 • Оперативна робота над зауваженнями і проханнями наших партнерів.
 • Проведення майстер класів для ознайомлення з новими технологіями для партнерів.
 • Динамічний розвиток компанії.

Розвиток компанії

Пріоритетом для фабрики є: висока якість, оперативне виготовлення, організація комфортної роботи з партнерами, дотримання взятих на себе договірних зобов'язань, виконання гарантійних і післягарантійних зобов'язань.

Сучасне життя, нові тенденції і колосальні зміни в стилях інтер'єрного дизайну направляють нас на нові ідеї і розробки у виробництві.

Ми прагнемо до розвитку, вчимося на помилках і намагаємося бути кращими у своїй справі.

Компанія Вейквуд працює на ринку України більше 15-и років, має представництва та офіційних дилерів на всій території країни. За час роботи зарекомендувала себе як виробник якісного продукту і надійного партнера.

Постійно оновлюється ексклюзивний модельний ряд дозволяє йти в ногу з часом і відповідати поточним тенденціям в моді дизайнерського інтер'єру приміщень.

Продукція Wakewood виготовляється на найсучаснішому обладнанні італійського та німецького виробництва. Всі складові дверного полотна максимально натуральні і нешкідливі для здоров'я. Використання шпону натуральних порід дерева і якісного паркетного лаку італійського виробництва гарантує експлуатацію двері протягом тривалого часу без погіршення її зовнішнього вигляду.

Конструктори компанії допоможуть втілити в життя практично будь-який технологічно можливий проект за ескізами замовника. Таким чином володар дверей торгової марки Wakewood отримає ексклюзивний, неповторний інтер'єр приміщення.

Наша компанія надає гарантію на всю вироблену продукцію терміном 24 місяці і несе повну відповідальність перед покупцем за якість своїх виробів.

"
ІНШІ БРЕНДИ
VillaggioWakewoodPORTATerminusArt DoorBertolottoFerreroLegnoFrascioHäfeleПолимерсервис