Вейквуд

Вейквуд

Компанія Вейквуд працює на ринку України більше 15-и років, має представництва та офіційних дилерів на всій території країни. За час роботи зарекомендувала себе як виробник якісного продукту і надійного партнера.

 Постійно оновлюється ексклюзивний модельний ряд дозволяє йти в ногу з часом і відповідати поточним тенденціям в моді дизайнерського інтер'єру приміщень.

 Продукція Wakewood виготовляється на найсучаснішому обладнанні італійського та німецького виробництва. Всі складові дверного полотна максимально натуральні і нешкідливі для здоров'я. Використання шпону натуральних порід дерева і якісного паркетного лаку італійського виробництва гарантує експлуатацію двері протягом тривалого часу без погіршення її зовнішнього вигляду.

 Конструктори компанії допоможуть втілити в життя практично будь-який технологічно можливий проект за ескізами замовника. Таким чином володар дверей торгової марки Wakewood отримає ексклюзивний, неповторний інтер'єр приміщення.

 Наша компанія надає гарантію на всю вироблену продукцію терміном 24 місяці і несе повну відповідальність перед покупцем за якість своїх виробів.

Бренды
ОБИРАЙ, ЗАМОВЛЯЙ, ОТРИМУЙ – ДИСТАНЦІЙНЕ ЗАМОВЛЕННЯ ДВЕРЕЙ ЗА 5 КРОКІВ! ОБИРАЙ, ЗАМОВЛЯЙ, ОТРИМУЙ – ДИСТАНЦІЙНЕ ЗАМОВЛЕННЯ ДВЕРЕЙ ЗА 5 КРОКІВ! ОБИРАЙ, ЗАМОВЛЯЙ, ОТРИМУЙ – ДИСТАНЦІЙНЕ ЗАМОВЛЕННЯ ДВЕРЕЙ ЗА 5 КРОКІВ!