Викликати замірника
Замовити дзвінок

PORTA

У нас є більше 20 років досвіду.

Ми знаємо, що для кожної людини найважливішим місцем на землі є будинок, а кожен будинок починається з дверей.

Вони відкривають і закривають таємний світ, в якому ми хочемо відчувати себе щасливими і захищеними.

Наша пристрасть - створювати такі двері, які Ви з радістю і задоволенням будете відкривати, щоб переступати через кожен поріг в найголовнішому для Вас місці на землі - Вашій оселі.

23 роки ми звертаємося до новітніх технологій і тенденцій. Наші Фахівці з відділів Інновації і R & D стежать за новинками світового дизайну і підбирають їх під Ваші потреби.

Ми хочемо відкрити в Вас пристрасть і творчість, тому даємо Вам найбільші на ринку більше можливостей дверей. Ви можете підібрати їх до свого інтер'єру, визначаючись не тільки з кольором, але і з нестандартним дизайном і параметрами. Завдяки цьому двері, які Ви виберете, будуть Вашими від початку і до кінця.

Ми інвестуємо в сучасну, автоматизовану технологію виробництва, щоб запропонувати ринку дверей високої якості. На кожному етапі проектування наших продуктів працюють висококваліфіковані фахівці і архітектори. У нас є обладнання для виробництва дверей і дверних коробок останнього покоління, яке постачається німецькими та італійськими виробниками.

Ми постійно інвестуємо в сучасні фабричні приміщення, а у виробництві використовуємо сировину і аксесуари високої якості. Все для того, щоб Ваші двері могли прикрашати Ваш будинок роками.

Ми вважаємо, що сучасне виробництво - це не тільки інноваційні технології, а й турбота про навколишнє середовище. Ми намагаємося, щоб на кожному етапі виробництва продукту використовувалися матеріали від постачальників, що мають сертифікат FSC, який передбачає належне використання лісів і контролює потік сировини з лісу.

Ми виробляємо двері і фурнітуру не тільки для будинку і квартири. Ми також обслуговуємо інвестиційний сектор, оснащуючи громадські будівлі, сучасні спортивні зали та офісні будівлі.

Porta KMI Poland Товариство з обмеженою відповідальністю, Командитне товариство - це п'ять фабрик, які виробляють двері, які щомісяця вибирають власники більше 20 000 польських будинків і квартир.

До фабрик Porta відносяться:

  • Фабрика в Большева - найбільша і сучасна в Польщі фабрика, яка виробляє міжкімнатні полотна, технічні та вхідні двері.
  • 2 фабрики в Елку - виробництво дерев'яних (PKS) і металевих (PKM) полотен і коробок.
  • 2 фабрики в Сувалках - виробництво дерев'яних дверей (PKF) і коробок (PKO).

"
ІНШІ БРЕНДИ
VillaggioWakewoodPORTATerminusArt DoorBertolottoFerreroLegnoFrascioHäfeleПолимерсервис