Викликати замірника
Замовити дзвінок

Компанія ВСІ Двері – це передусім ЛЮДИ! Справжні фахівці своєї справи, які люблять те, що роблять і люблять тих, для кого вони це роблять – наших клієнтів.

Щоб бути цікавими і потрібними клієнтам, ми постійно працюємо над якістю обслуговування та сервісом. Вдячні клієнти – ось справжня оцінка нашої роботи.

На сьогоднішній день ми можемо пишатися реалізацією таких великих і складних проектів, як: Фарм Комбінат Інтерхім, КВЦ Парковий, логістичний комплекс Comfy, головний офіс компанії Епіцентр та ін.

Робота з великими об’єктами передбачає ряд важливих і надзвичайно відповідальних етапів, як то: підготовка конструкторської та технічної документації, участь в розробці проекту, повний цикл супроводу, сертифіковані монтажні роботи, тривалі строки гарантійного обслуговування для комерційних об’єктів.

Все це є нашою унікальною перевагою і робить нас лідерами ринку!

Історія компанії почалась з легендарного Подолу та магазину у 120 кв.м.

Потім був стрімкий розвиток і, фактично, революція у дверному бізнесі, яку ми здійснили, відкривши свій салон в Одесі на Великій Арнаутській.

Після цього сталось ще багато чого – відкриття Гіпермаркету дверей в Києві, створення мережі салонів дверей нового формату «магазин в магазині» у будівельних гіпермаркетах «Епіцентр».

За кілька років нам вдалось розгорнути найбільшу в Україні мережу спеціалізованих магазинів дверей різних форматів.

Зараз своєрідним викликом для нас став новий величезний проект Дизайн Арена, де ми тісно співпрацюємо з професійним середовищем – архітекторами, дизайнерами, конструкторами. Безперечно, це новий рівень професіоналізму наших людей на всіх етапах роботи.

Ми співпрацюємо з надійними партнерами-постачальниками. Фабрики, з якими ми працюємо сьогодні, це - Папа Карло, Wake Wood, Art Door, Terminus.

Ми активно розвиваємо і власні торгові марки міжкімнатних та вхідних дверей: Villaggio, TLP, VD Fort, орієнтуючись як на світові тенденції дверної моди, так і на стилістичні уподобання саме українського споживача.

Крім того, ми є офіційними представниками таких всесвітньо відомих виробників дверей, як Porta (Польща), Fererro Legno (Італія), Gardesa (Італія), Bertolotto (Італія), Frascio (Італія), Leon (Польща).

НАШІ
ПЕРЕВАГИ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Крім стандартних розмірів дверей ми можемо виготовити і не стандартні замовлення - втілюємо будь-які ідеї клієнта.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Контроль втілення проекту від початку до закінчення робіт - особистий менеджер, гарантійне обслуговування, всі види сервісних послуг.


ТРЕНД

Слідкувати за актуальними тенденціями у світовому дизайні – наша робота.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Здійснити успішний запуск проекту - це наша основна задача.

НАША ЦІЛЬ
Допомогти дизайнерам, архітекторам та власникам житла чи бізнес нерухомості втілити свої мрії в реальність - реалізувати креативні ідеї та створити свій неповторний стиль інтер’єру в домі, квартирі чи офісі.
img
НАША ФІЛОСОФІЯ
Ми завжди намагаємось дати своїм клієнтам та партнерам щось більше, ніж просто якісний продукт. Ми прагнемо створювати разом з клієнтом простір, який відповідає його характеру, звичкам та стилю життя.
img
НАШІ БРЕНДИ